Camps

Pigecamp 2017

Find invitationen via dette link.  Invitation til pigecamp 2017

Deltagere:
  1. Jessica Frederiksen 2006 Rødovre
  2. Laura Rydahl 2002 KSF
  3. Luna Christensen 2006 Herlev
  4. Julie Ellgaard 2004 Herlev
  5. Josefine Frederiksen 2007 AaB
  6. Joan Jelbo 2006 Herlev
  7. Natasja Flarup Holm 2004 FIK
  8. Flora Kildal 2005 EIK
  9. Filippa Enevoldsen 2004 EIK
  10. Ida Søndergaard 2006 AaB
  11. Lærke Søndergaard 2004 AaB
  12. Mille Kunnerup Sørensen 2001 SSF1896
  13. Nynne Harrishøj Schultz 1998 Hvidovre
  14. Natasja Luplau 2006 Hvidovre
  15. Laila Larsen 1990 Hvidovre
  16. Julie Holm Berg 2002 Hvidovre
  17. Melanie Bristorn Billesø 2002 Hvidovre
  18. Signe Fribert 1998 Hvidovre
  19. Malene Elhede 1998 Hvidovre
  20. Julie Mobeck 1982 Hvidovre – Målmand
  21. Catia Luplau 1993 Hvidovre
  22. Ida Ingvorsen 2001 Hvidovre
  23. Katrine Westmark 2001 FIK
  24. Frida Kielstrup 2005 Hvidovre
  25. Nadja Hummel Morell 1992 Hvidovre
  26. Maja Haubenreisser 2003 FIK
  27. Ellen Cecilie Vejre 2002 Hvidovre
  28. Kirstine Aunbøl Jantzen 2004 EIK
  29. Emma Jensen 2000 AaB
  30. Alberte Schlie 2002 EIK
  31. Hannah Aldous 2003 VIK
  32. Sara Iversen 2000 Hvidovre
  33. Naja Falsig Tordrup Rosenkvist 1984 Herning
  34. Stephanie Ann Nielsen 1990 Herning
  35. Kirstine Bram 1989 Herning
  36. Liv Bøgh Brøndberg 2006 Gladsaxe
  37. Julie Tiedjen 2002 Hvidovre
  38. Nicole Do 2003 Herning

AaB Ishockey Sommer Camp 2017

Se første invitation her: AaB Ishockey sommer camp 2017

Yderligere info og mere udførlig invitation kommer senere, når aftaler indgås.

Deltagere:
  1. Maximillian Malmkjaer-Mason 2007 KSF
  2. Danni Bøgh Thomsen 2004 AaB
  3. Espen Salversen 2004 AaB
  4. Marcus Topp 2009 AaB
  5. Nikolai Thomsen 2005 AaB
  6. Mathias Smed 2008 AaB
  7. Magnus Boesen 2003 AaB
  8. Nikolej Suhr Lund 2009 IKA
  9. Sebastian Pedersen 2009 IKA
  10. Felix Nolsøe 2009 AaB
  11. Philip Nolsøe 2003 AaB
  12. Simon Toribio 2006 AaB
  13. Noah Christian Braa Bak 2008 AaB
  14. Oscar Rytz 2008 AaB
  15. Louis Rytz 2008 AaB
  16. Buster Sørensen 2009 AaB
  17. Mads Hatting Pugholm 2008 AaB
  18. Jonathan Ranum 2007 AaB
  19. Olivia Ranum 2008 AaB
  20. Lukas Olsen 2007 AaB
  21. Markus Olsen 2010 AaB
  22. Lucas Cilan Hjorth Jensen 2007 AaB
  23. William Melhedegård Hovgaard 2009 Amar Jets
  24. Esben Rishøj 2008 AaB
  25. Vanessa Hansen 2009 AaB
  26. Jamie Hansen 2007 AaB
  27. Anja Poulsen 2008 Amar Jets, målmand
  28. Simon Nordentoft 2009 Amar Jets
  29. Villads Horsfeldt 2009 Amar Jets
  30. Bertram Erntgaard 2009 Amar Jets
  31. Filippa Røge Petersen 2009 Amar Jets
  32. Fernando Essenbæk 2009 Amar Jets
  33. Magnus Bergmann 2010 Amar Jets
  34. Arthur Karlsen 2009 Amar Jets
  35. Linus Nymand-Hein 2009 Amar Jets
  36. Laurits Stryn-Hajslund 2009 AaB
  37. Mathias Heintzelmann 2008 AaB
  38. Oskar Bakgaard 2009 AaB
  39. Anton Shishkin 2008 AaB
  40. Elias Nolot 2008 AaB
  41. Sebastian Hviid 2008 AaB
  42. Emil Birch Christensen 2008 AaB
  43. Marie-Louise Krogh Grande 2006 AaB, målmand
  44. Peter Krogh Grande 2008 AaB
  45. Rasmus Krogh Grande 2008 AaB
  46. Aleksander Blomster Odoom 2008 Amar Jets
  47. Lucas Kjelgaard Larsen 2008 FIK
  48. Josephine Schjellerup 2009 Amar Jets
  49. Anton Sjursen Skovhus 2008 AaB
  50. Magnus Steiness 2006 AaB, målmand
  51. Thor Hansen 2008 AaB
  52. Malthe Hansen 2006 AaB
  53. Markus Heinrich Toribio 2003 AaB
  54. Oliver Villadsen 2004 AaB
  55. Oliver Haldrup Almskov 2003 AaB
  56. Jonas Haugaard 2004 AaB
  57. Daniel Buus Gravesen 2003 AaB
  58. Lucas Eriksen 2004 AaB
  59. Teis Larsen, 2004, Winona, Winhawks, Minnesota, USA
  60. Hans Larsen, 2002, Winona Winhawks, Minnesota, USA
  61. Andreas Nielsson 2003 AaB
  62. Mikkel Gordon 2005 AaB
  63. Christian Nielsen 2003 AaB
  64. Otto Haue 2005 AaB
  65. Mads Frederiksen 2003 AaB
  66. Lasse Olsen 2003 AaB
  67. Kristoffer Thorhauge 2006 AaB
  68. Gustav Nørgaard 2006 AaB
  69. Lucas H. Christensen 2006 AaB
  70. Oliver Ly 2006 AaB
  71. Oliver Larsen 2007 AaB
  72. Victor Vestergaard 2004 AaB

 

AaB Efterårsferie Camp 2016

Hold 1 U11-U13:
  1. Oliver Villadsen AaB U13
  2. Tobias Villadsen AaB U11
  3. Jonathan Ranum AaB U11
  4. Christian Bech AaB U11
  5. Mickey Bech AaB U13
  6. Lucas Cilan Hjorth Jensen AaB U11
  7. Lucas Odgaard Sørensen AaB U11
  8. Nikolai Thomsen AaB U13
  9. Danni Bøgh Thomsen AaB U13
  10. Oliver Larsen AaB U11
  11. Lukas Olsen AaB U11
  12. Kristoffer Thorhauge Jacobsen AaB U11
  13. Lucas Eriksen AaB U13
  14. Lucas Hoven Christensen AaB U11
  15. Oliver Ly AaB U11
  16. Jamie T D Hansen AaB U11
  17. Kalle Thorsted AaB U13
  18. Simon Toribio AaB U11
  19. Mikkel Gordon Friis Pedersen AaB U13
  20. Jonas Østergaard AaB U13
  21. Magnus Agerbo Jakobsen AaB U13
  22. Ida Søndergaard AaB U11
  23. Lærke Søndergaard AaB U13
  24. Frederik Rundh AaB U11
  25. Daniel Yin AaB U13
  26. Kristers Steinberga AaB U13
  27. Jonas Haugaard AaB U13
  28. Malthe Hansen AaB U11
  29. Nicholas Ehlers AaB U13
  30. Gustav Nørgaard AaB U11
  31. Benjamin Marley Whitman RIK U13
Hold 2 U15-U17:
  1. Nikolaj B. Kristensen AaB U15
  2. Frederik Dahl Maix AaB U17
  3. Lasse Olesen AaB U15
  4. Andreas Schou Nielsson AaB U15
  5. Jacob Møller Jensen AaB U15
  6. Lasse Laumand AaB U17
  7. Markus Toribio AaB U15
  8. Frederik Kristiansen AaB U17
  9. Oliver Haldrup Almskov AaB U15
  10. Magnus Boesen AaB U15
  11. Jakob Busk Aarøe AaB U15
  12. Philip Nolsøe AaB U15
  13. Jeppe Rickers AaB U15
  14. Sebastian Uldal VIK U15
  15. Mats Simoni Nielsen AaB U17
  16. Jonathan Brinkman AaB U17
  17. Anders Larsen AaB U15
  18. Tobias Moll Harstad AaB U15
  19. Aleksander Kjær AaB U15
  20. Nikolaj Voldmester Gentofte Stars U15
  21. Benjamin Åkesson AaB U17
  22. Jacob Albæk VIK U15
  23. Jonas Brøndberg AaB U17
  24. Mads Hvid Esmann AaB U15
  25. Alexander Bobko  AaB U17